0850 724 01 01
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim
09.03.2015

Anadolu Jet ile Sağlık Çalışanlarına %25 İndirimli Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları BaşlıyorAnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları Başl...
02.03.2015

Ordu - Giresun Uçuşları Haziran 2015'de Başlıyor..

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak BiletiAnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti
24.02.2015

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir YenilikAnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir Yenilik
26.01.2015

AnadoluJet filosu gelişmeye devam ediyor.

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Ankara’dan Kıbrıs’a AnadoluJet Bileti

Başkent Ankara’yı ve Esenboğa Havalimanı üzerindeki uçuş trafiğini geliştirmek adına bu kenti kalkış merkezi olarak belirleyen AnadoluJet Havayolları, Kıbrıs uçak bileti için yolcularına erken satın alma işlemlerinde uygun fiyatlar sunuyor. 


Türkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (Lefkoşa Ercan Havalimanı) arasında uçuş seferleri icra eden AnadoluJet Havayolları, Ankara’dan yola çıkacak tatilciler için yaz sezonunu kapsamında erkenden uçak bileti satın almaları adına yolcularına duyuru yapıyor. Yaz tatilinin en güzel tatil beldelerinden biri olan Kıbrıs – Lefkoşa , başta Antalya, İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere pek çok kentten gelen turistlere ev sahipliği yapıyor. Durum böyle iken neredeyse tüm havayolu ulaşımı firmaları Kıbrıs uçak bileti fiyatlarında promosyon çalışması başlatıyor.


AnadoluJet Havayolları’nın hem iç hatlarda hem de dış hatlara uçak bileti satışını gerçekleştiren PratikUcakBileti.com portalı, Kıbrıs yolcularını Ankara çıkışlı uçak bileti işlemleri için 444 1 883 numaralı çağrı merkezine veya PratikUcakBileti.com adresine davet ediyor.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.