0850 724 01 01
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim
09.03.2015

Anadolu Jet ile Sağlık Çalışanlarına %25 İndirimli Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları BaşlıyorAnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları Başl...
02.03.2015

Ordu - Giresun Uçuşları Haziran 2015'de Başlıyor..

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak BiletiAnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti
24.02.2015

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir YenilikAnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir Yenilik
26.01.2015

AnadoluJet filosu gelişmeye devam ediyor.

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

AnadoluJet Araba Kiralama Hizmeti

Anadolu Jet Havayolları’nda hizmet seçenekleri uçuş öncesi ve uçuş sırasındaki hizmetlerle sınırlı kalmıyor. Türkiye’de yurtiçi uçak bileti denince akla ilk gelen firmalardan biri olan AnadoluJet Havayolları, yolcularına uçuş sonrası için de hizmet sunarak onları memnun etmeye devam ediyor.


Araba kiralama alternatifleri için uygun fiyatlı seçenekleri ile yolcuların uçaktan indikten sonra daha kolay ve konforlu bir ulaşım eşliğinde seyahatlerine devam edebilmeleri için National Car Rental firması ile işbirliği gerçekleştirerek uçak bileti fiyatları ile paralel bir araba kiralama hizmeti sunuyor.


Ford Fiesta, Ford Focus, Hyundai Accent, Renault Fluence, Ford Mondeo, Volkswagen Caravelle, Ford Kuga ve Mercedes gibi markalar eşliğinde her yolcu için farklı seçenekler sunan AnadoluJet ve National Car Rental firmaları, uçak biletini AnadoluJet Havayolları tercihi ile satın alan yolcularını uçuş öncesi ve uçuş sonrası hizmetleri ile memnun ediyor.


AnadoluJet haberleri, araç ve araba kiralama seçenekleri, uçak bileti kampanyaları ve daha fazlası için PratikUcakBileti.com sistemini takip etmeye devam edin.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.