444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

AnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir YenilikAnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir Yenilik
26.01.2015

AnadoluJet filosu gelişmeye devam ediyor.

AnadoluJet Misafirlerinin Sabiha Gökçen Ayrıcalıkları AnadoluJet Misafirlerinin Sabiha Gökçen Ayrıcal...
21.01.2015

AnadoluJet Misafirlerinin Sabiha Gökçen Ayrıcalıkları için tıklayınız..

AnadoluJet’ten Yeni Yıl’ın İlk FırsatıAnadoluJet’ten Yeni Yıl’ın İlk Fırsatı
06.01.2015

AnadoluJet tüm iç hatlarda geçerli olan erken rezervasyon kampanyasını başlattı.

AnadoluJet ile İlk 49 Koltuk 49-TL’den Başlayan Fiyatlarla..AnadoluJet ile İlk 49 Koltuk 49-TL’den Başlaya...
24.12.2014

AnadoluJet uçak bileti fırsatları için tıklayınız...

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Anadolu Jet Bingöl Uçak Bileti

Geçtiğimiz aylarda havayolu ulaşım sektörüne kazandırılan Bingöl Havalimanı, bilindiği üzere ilk uçuş seferlerini Türk Hava Yolları (THY) ile gerçekleştirmişti. Türk Hava Yolları’nın yurtiçi markası olarak havayolu ulaşımından önemli bir pazar payına sahip olan Anadolu Jet Havayolları da Bingöl Havalimanı’na uçuş seferleri düzenlemeye hazırlandıklarını açıkladı.


Ankara Esenboğa Havalimanı merkezi ile iç hat noktalarda birçok kente ulaşım sağlayan Anadolu Jet Havayolları, promosyonları, uçak bileti kampanyaları ve online bilet işlemleri ile pek çok yolcunun uçak bileti satın almasına imkan tanıyor. Yine Ankara çıkışlı olarak gerçekleştirilecek olan Bingöl uçuşlarının 19 Eylül 2013 tarihinde başlatılması öngörülüyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere başlatılacak olan Bingöl uçuşları, ilk etapta haftanın üç günü karşılıklı olarak icra edilecek. İstanbul Atatürk Havalimanı ile “THY Bingöl Uçak Bileti” doğrultusunda ulaşım sağlayan kent sakinleri, “Anadolu Jet Bingöl Uçak Bileti” alternatifleri ile başkent Ankara ile ulaşım sağlama imkanı bulacak.


THY ve Anadolu Jet ile Bingöl uçak bileti satın almak için “Online Bilet Sorgulama” sistemiyle uçak bileti satın alacak yolculara hizmet veren Pratik Uçak Bileti sistemi, 444 1 883 numaralı çağrı merkezi ile müşteri hizmetleri desteği de sunmaktadır.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.