0850 724 01 01
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim
09.03.2015

Anadolu Jet ile Sağlık Çalışanlarına %25 İndirimli Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları BaşlıyorAnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları Başl...
02.03.2015

Ordu - Giresun Uçuşları Haziran 2015'de Başlıyor..

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak BiletiAnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti
24.02.2015

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir YenilikAnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir Yenilik
26.01.2015

AnadoluJet filosu gelişmeye devam ediyor.

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

AnadoluJet Bilet Fiyatları

Yurtiçi uçak bileti sektörünün en önemli isimlerinden biri olan AnadoluJet Havayolları, birçok kişiyi uçak bileti fiyatları ve uçak bileti kampanyası politikaları ile Türkiye’nin hemen hemen her noktasına kolay ve pratik bir şekilde ulaştırmaya devam ediyor. 

Ankara Esenboğa Havalimanı merkezli olarak kurulan AnadoluJet Havayolları, 23 Nisan 2008 yılından bu yana iç hatlardaki uçuşlarını sürdürürken mevcut yurtiçi uçuş ağındaki ağırlığını da her geçen artırmayı sürdürüyor. Türk Hava Yolları (THY) gibi köklü bir havayolu ulaşım firmasının ucuz uçak bileti fiyatları sunabilmek adına hayata geçirmiş olduğu Anadolu Jet Havayolları, Kıbrıs Lefkoşa (Ercan Havalimanı) uçuşları dahil olmak üzere Türkiye’de hava sahasına sahip olan hemen hemen tüm şehirlere seferler düzenlemeye gayret ediyor. Özellikle Ankara varışlı ve çıkışlı uçuşlarda dikkat çeken havayolu firması, Esenboğa Havalimanı’nı 2008 yılından bu yana önemli bir konuma taşımıştır. Zira Ankara, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda 2008 yılının öncesinde de aktif bir nokta olarak bilinse de Anadolu Jet bileti seçenekleri ile iç hat uçuşlarda bağlantı merkezi haline gelmiştir.

AnadoluJet bilet rezervasyon işlemlerini “AnadoluJet bilet kampanyası” ve “AnadoluJet bilet fiyatları” doğrultusunda planlayan yurtiçi yolcuları, erken rezervasyon ve uçak bileti sorgulama işlemlerinin avantajlarından yararlanarak ucuz fiyatlarla bilet sahibi olabiliyor. 444 1 883 numaralı çağrı merkezi ve PratikUcakBileti.com adresi üzerinden yolcularına ulaşan Anadolu Jet, taksitli satış işlemleri doğrultusunda pek çok kişiye farklı ödeme imkanları ile ulaşmanın gururunu yaşıyor.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.