444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

AnadoluJet 29 TL KampanyasıAnadoluJet 29 TL Kampanyası
16.04.2014

AnadoluJet 29 TL kampanyası ile 12 yaş altındaki çocuklara %30 indirim, 65 yaş üzeri yolculara ve gençlere ise %25 uçak bileti indirimi sunuluyor. 

İndirimli Anadolu Jetİndirimli Anadolu Jet
09.04.2014

İndirimli Anadolu Jet uçak bileti, gençlere, 12 yaş altı çocuklara ve 65 yaş üzerindekilere %50 indirimle 29 TL'den başlayan fiyatlar sunuluyor. 

AnadoluJet Çanakkale Uçak BiletiAnadoluJet Çanakkale Uçak Bileti
01.04.2014

AnadoluJet Çanakkale uçak bileti, Çanakkale - Ankara uçuşları ve diğer ucuz bilet işlemleri için tıklayınız.

AnadoluJet Kocaeli Uçak BiletiAnadoluJet Kocaeli Uçak Bileti
06.03.2014

AnadoluJet, Kocaeli uçak bileti için Kocaeli aktarma kampanyası ile 99 TL'den başlayan uçak bileti fiyatları sunuyor. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

 • AnadoluJet Genç Kampanyası

  AnadoluJet genç kampanyası ile genç yolcularına %50 indirimli uçak bileti fiyatları sunuyor. Ayrıntılar için tıklayınız. 

   
 • Anadolu Jet’te 29 TL

  Anadolu Jet’te 29 TL'den başlayan uçak bileti fiyatları ve AnadoluJet uçak bileti rezervasyonu için tıklayınız. 

   
 • AnadoluJet 12 Taksit

  AnadoluJet 12 taksit avantajı ve Anadolu Jet uçak bileti indirimi için tıklayınız. 

   

AnadoluJet Bilet Fiyatları

Yurtiçi uçak bileti sektörünün en önemli isimlerinden biri olan AnadoluJet Havayolları, birçok kişiyi uçak bileti fiyatları ve uçak bileti kampanyası politikaları ile Türkiye’nin hemen hemen her noktasına kolay ve pratik bir şekilde ulaştırmaya devam ediyor. 

Ankara Esenboğa Havalimanı merkezli olarak kurulan AnadoluJet Havayolları, 23 Nisan 2008 yılından bu yana iç hatlardaki uçuşlarını sürdürürken mevcut yurtiçi uçuş ağındaki ağırlığını da her geçen artırmayı sürdürüyor. Türk Hava Yolları (THY) gibi köklü bir havayolu ulaşım firmasının ucuz uçak bileti fiyatları sunabilmek adına hayata geçirmiş olduğu Anadolu Jet Havayolları, Kıbrıs Lefkoşa (Ercan Havalimanı) uçuşları dahil olmak üzere Türkiye’de hava sahasına sahip olan hemen hemen tüm şehirlere seferler düzenlemeye gayret ediyor. Özellikle Ankara varışlı ve çıkışlı uçuşlarda dikkat çeken havayolu firması, Esenboğa Havalimanı’nı 2008 yılından bu yana önemli bir konuma taşımıştır. Zira Ankara, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda 2008 yılının öncesinde de aktif bir nokta olarak bilinse de Anadolu Jet bileti seçenekleri ile iç hat uçuşlarda bağlantı merkezi haline gelmiştir.

AnadoluJet bilet rezervasyon işlemlerini “AnadoluJet bilet kampanyası” ve “AnadoluJet bilet fiyatları” doğrultusunda planlayan yurtiçi yolcuları, erken rezervasyon ve uçak bileti sorgulama işlemlerinin avantajlarından yararlanarak ucuz fiyatlarla bilet sahibi olabiliyor. 444 1 883 numaralı çağrı merkezi ve PratikUcakBileti.com adresi üzerinden yolcularına ulaşan Anadolu Jet, taksitli satış işlemleri doğrultusunda pek çok kişiye farklı ödeme imkanları ile ulaşmanın gururunu yaşıyor.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 12 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.