0850 724 01 01
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim14 Mart Tıp Bayramına Özel %25 İndirim
09.03.2015

Anadolu Jet ile Sağlık Çalışanlarına %25 İndirimli Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları BaşlıyorAnadoluJet ile Ordu – Giresun Uçuşları Başl...
02.03.2015

Ordu - Giresun Uçuşları Haziran 2015'de Başlıyor..

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak BiletiAnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti
24.02.2015

AnadoluJet ile Güneydoğu Anadolu Uçak Bileti için tıklayınız..

AnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir YenilikAnadoluJet Havayolları’ndan Önemli Bir Yenilik
26.01.2015

AnadoluJet filosu gelişmeye devam ediyor.

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

AnadoluJet Genç Yaşlı İndirimi

AnadoluJet Havayolları, genç yolcular, çocuk yolcular ve yaşlı yolcular için “AnadoluJet Yaş İndirimi” adı altında bir uçak bileti indirimi düzenliyor ve uçak biletini AnadoluJet Havayolları’nı tercih edecek olan yolculara %50 ucuzluk sunuyor.

AnadoluJet genç yaşlı indirimi ile 10 Şubat 2014 – 15 Nisan 2014 tarihleri arasında uçak bileti satın alacak olan 2 - 12 yaş arası çocuklar, 13 - 24 yaş arası gençler ile 65 yaş ve üzeri yolcular, 20 Şubat 2014 - 15 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenecek uçuş seferleri için %50 indirimi uçak bileti fiyatları ile seyahat etme şanslı yakalayacak. Ankara Esenboğa Havalimanı merkezi ile yurtiçinden hemen hemen tüm uçuş noktalarına bağlantı sağlayan Anadolu Jet Havayolları, Anadolu jet bileti ile tüm yolcuların ucuz uçak bileti fiyatları eşliğinde Türkiye turu yapmasına imkan tanıyor.

AnadoluJet genç ve yaşlı yolcu indirimi ile pek çok uçuş noktasına yurtiçi ve Kıbrıs Lefkoşa Ercan Havalimanı hattında uçuş seferleri düzenlenecek. 444 1 883 numarası üzerinden AnadoluJet uçak bileti satın alabilirsiniz. Pratik Uçak Bileti sitesi üzerinden satın alacağınız Anadolu Jet biletlerinde yaş indiriminden yararlanmak için satın alma esnasında doğum tarihinizi girdiğiniz zaman %50 indirimli fiyattan yararlanabileceksiniz.

Anadolu Jet uçak biletlerini pratikucakbileti.com online sistemimiz sayesinde en uygun ve en ucuz şekilde tek ekran üzerinden bulabilir, diğer seferlerle karşılaştırarak güvenilir ve pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz.

AnadoluJet, Türk Hava Yolları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli olarak uygun fiyata uçak bileti sunmak amacı ile kurulmuştur. Anadolu Jet Havayolları kurulduğu günden bu yana, uzak olan mesafeleri kısaltarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti seçenekleri ile Anadolu Jet, uçuş seferi olmayan yerlere uçuş yapmıştır ve bölgedeki ekonominin canlanmasında katkı sağlamıştır.

Anadolu Jet Ankara ve İstanbul uçak biletlerini, en uygun fiyatlara pratikucakbileti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleriyle uçak biletlerini satın alabilirsiniz.

Seyahat tarihinizi belirledikten sonra online sistemize girmiş olduğunuz bilgiler ile Anadolu Jet Havayolları'nın, gidiş-dönüş ya da tek yön olmak üzere, en ucuz uçak biletlerine pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz de pratikucakbileti.com sistemi üzerinden Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir, online olarak hemen satın alabilirsiniz.