0850 724 01 01
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Yurtici Ucak BiletiAnadolu Jet uçak biletlerini, indirimli uçak bileti, promosyon uçak bileti, kampanyalı uçak bileti olarak listeleyebileceğiniz online sistemimizle, uçak bileti satın almak hiç bu kadar pratik olmamıştı.

 

Belirlediğiniz yeri, gitmek istediğiniz tarih ile birlikte online sistemizde arattığınız taktirde AnadoluJet'in tüm biletlerini liste halinde görüntüleyebilecek ve kredi kartı ile 2 aydan 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. 

 

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz tüm satın alma işlemeleriniz 3D Secure sistemi üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmadan Global Sign tarafından 128-256 bit arası SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenerek internet ortamına gönderilmektedir. Bu durum kredi kartı vb. bilgilerinizin güvenliğini en üst seviyede sağlayacaktır. 

 

Pratikucakbileti.com adresimiz üzerinden AnadoluJet uçak bileti hakkında bilgi alabilir ve online olarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi almak için 444 1 883 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Haberler