444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

AtlasJet Yurtdışı Uçak BiletiAtlasJet Yurtdışı Uçak Bileti
03.04.2014

AtlasJet yurtdışı uçak bileti ile dünyanın en özel şehirlerine ucuz uçak bileti fiyatlarından yararlanarak uçabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

AtlasJet Bilet SatışAtlasJet Bilet Satış
15.03.2014

AtlasJet bilet satış işlemlerinde en ucuz uçak bileti fiyatlarından yararlanmak için tıklayınız. 

AtlasJet Ucuz BiletAtlasJet Ucuz Bilet
04.03.2014

AtlasJet ucuz bilet fiyatları, AtlasJet uçak bileti ayrıcalıkları ve daha fazlası için tıklayınız. 

Atlas Jet PromosyonuAtlas Jet Promosyonu
24.02.2014

Atlas Jet promosyonu, uçak biletini AtlasJet'i tercih ederek satın alacak yolcularına muhteşem indirimler sunuyor. Ayrıntılar için tıklayınız. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Atlas Jet Bodrum Uçak Bileti

1997 yılından bu yana hizmet veren Muğla Bodrum Havalimanı, iç hat ve dış hatlarda uçak bileti seçenekleri sunmaktadır. 


Bodrum merkezden 35 kilometre uzaklıkta yer alan Bodrum Havalimanı, yurtiçi ve yurtdışından gelen turistler için özellikle yaz sezonunda ilk tercih edilen ulaşım alternatifi oluyor. Uçak bileti sektörünün ilerlemesi ile beraber havayolu firmalarının uçak bileti kampanyaları yeni bir ulaşım seçeneği olarak yer edinirken Atlas Jet Havayolları, en yoğun parkurlardan biri olan İstanbul – Bodrum arasında promosyon fiyatlar sunarak yolcularını memnun etmeye devam ediyor.


İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı olarak gerçekleştirilen Bodrum uçuşları ile uzun mesafeler kısalırken pratik bir ulaşım şekli olan havayolu ulaşımı sayesinde şehirlerarası turizm faaliyetleri ve ticaret sektörleri de gelişmiş oluyor.


Atlas Jet Bodrum uçak biletinizi PratikUcakBileti.com adresi üzerinden taksitli ve online olarak satın alabilirsiniz. Uçak bileti kampanyalarını kaçırmamak için Facebook, Twitter ve Google Plus sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

AtlasJet Havayolları, 14 Mart 2001 tarihinde kurulmuş ve 1 Haziran 2001 tarihinde ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir.


Atlas Jet uçak biletlerini yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri olarak satın alabileceğiniz pratikucakbileti.com online sistemi, 2 ay ile 12 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. 


Yurtiçi, yurtdışı, indirimli, promosyonlu, ucuz, kampanyalı ve business seçenekleri ile uçak biletlerini yolculara sunan Atlas Jet Havayolları, yurtiçi ve yurtdışı hatlarda tarifeli uçuşlarıyla yolcularına uygun fiyata uçmanın keyfini yaşatmaktadır.


Özellikle İstanbul uçak biletlerinde yaşanan talep artışını karşılamak adına AtlasJet, kampanyaları ve yeni uçuş noktalarıyla yolcularına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Atlas Jet Havayolları, yurtiçinde ve yurtdışında yolculara, en uygun uçak bileti sunmayı hedefleyerek anlık indirimlere ve promosyonlu uçak bileti kampanyalarına ise hız kesmeden devam etmektedir.


AtlasJet uçak biletinizi, Pratik Uçak Bileti sistemi üzerinden pratik ve online olarak Global Sign SSL sertifikası güvencesiyle satın alabilir ya da 444 1 883 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.