444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

AtlasJet ile 2015 Yaz Sezonu 54-TL’den Başlayan Fiyatlarla..AtlasJet ile 2015 Yaz Sezonu 54-TL’den Başlayan...
23.12.2014

AtlasJet 2015 yaz sezonu biletleri için tıklayınız..

Tiflis_SimperefolTiflis_Simperefol
10.12.2014

AtlasJet ile Tiflis & Simperefol

Tebriz_TahranTebriz_Tahran
10.12.2014

AtlasJet ile Tebriz & Tahran

Süleymaniye_ErbilSüleymaniye_Erbil
10.12.2014

AtlasJet ile Süleymaniye & Erbil

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Atlas Jet İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli olarak uçuş hayatına başlayan Atlas Jet Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın son zamanlardaki yükselişini fark etmiş olacak ki hem havalimanına hem de uçak bileti sektörüne ivme kazandırmak için Haziran ayında yeni uçuş noktalarıyla yolcularının karşısına çıktı. 


Atlas Jet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı olarak halihazırda olan Antalya, Bodrum, Dalaman, Cidde, Sharjah uçuşlarına, Haziran ayında Van, Iğdır ve Kars kentlerini de ekleyerek bu hava sahasındaki ağırlığını artırmaya başladı. Yaz sezonunun başlaması ile beraber Mykonos adasına da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden uçuş seferleri düzenleyen Atlas Jet Havayolları, Atatürk Havalimanı’ndan sonra Anadolu yakasındaki yolcular için önemli bir uçak bileti alternatifi ortaya koymuş oldu.


Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda uçak bileti sektörü içerisinde önemli bir paya sahip olan Atlas Jet Havayolları, önümüzdeki günlerde yeni bir kampanya ile yolcularına müjde vermeye hazırlanıyor. Sert bir kış mevsiminin ardından gelen sıcak havalar, birçok havayolu firmasının uçak bileti indirimleri ve kampanyaları düzenlemesine zemin hazırladığı için Atlas Jet Havayolları da bu yaz sezonu boyunca uçak bileti kampanyaları ile yolcularını memnun etmeyi planlıyor.


İstanbul çıkışlı ve varışlı uçak biletinizi Atlas Jet Havayolları aracılığı ile satın almak istiyorsanız PratikUcakBileti.com adresini takip etmeniz yeterli...

AtlasJet Havayolları, 14 Mart 2001 tarihinde kurulmuş ve 1 Haziran 2001 tarihinde ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir.


Atlas Jet uçak biletlerini yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri olarak satın alabileceğiniz pratikucakbileti.com online sistemi, 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. 


Yurtiçi, yurtdışı, indirimli, promosyonlu, ucuz, kampanyalı ve business seçenekleri ile uçak biletlerini yolculara sunan Atlas Jet Havayolları, yurtiçi ve yurtdışı hatlarda tarifeli uçuşlarıyla yolcularına uygun fiyata uçmanın keyfini yaşatmaktadır.


Özellikle İstanbul uçak biletlerinde yaşanan talep artışını karşılamak adına AtlasJet, kampanyaları ve yeni uçuş noktalarıyla yolcularına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Atlas Jet Havayolları, yurtiçinde ve yurtdışında yolculara, en uygun uçak bileti sunmayı hedefleyerek anlık indirimlere ve promosyonlu uçak bileti kampanyalarına ise hız kesmeden devam etmektedir.


AtlasJet uçak biletinizi, Pratik Uçak Bileti sistemi üzerinden pratik ve online olarak Global Sign SSL sertifikası güvencesiyle satın alabilir ya da 444 1 883 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.