Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Pegasus Antalya – Nevşehir Uçak Bileti

Pegasus Havayolları yurtiçi uçuş ağını Türkiye içerisinde genişletemeye kararlı gibi görünüyor.


Zaman zaman ara verdiği Antalya – Nevşehir uçuşlarına 30 Nisan 2013 tarihi itibari ile tekrar başlayacak olan Pegasus Havayolları, uçak bileti satışlarının aktif olduğunu belirtti. Erkenden satın alınan Antalya – Nevşehir uçak bileti seçeneklerinde indirimli ve ucuz fiyatlar sunan havayolu firması, bu parkurda uçmak isteyen yolcularını erkenden uçak biletlerini satın almaya davet ediyor. Uçaklardaki satın alınmış bilet sayısına göre değişen uçak bileti fiyatları, erken rezervasyon ve satın alma işlemlerinde, havayolu ulaşımı kullanan yolcularına inanılmaz fırsatlar sunuyor.


Yaz dönemine yaklaşırken birçok yeni noktada uçak bileti hizmeti vermeye hazırlanan Pegasus, 2013 yılındaki yükselişinden de son derece memnun olduklarını açıkladı. Rötarsız kalkış oranlarını her daim iyileştirmeye çalışan havayolu firması, Pegasus yolcularının bu konudan fazlasıyla memnun kaldıklarının da altını çizdi.


Uçak bileti sektöründe “Erken kalkan erken yol alır.” mottosuyla hareket eden havayolu firmaları, indirimli ve kampanyalı yaz sezonu uçak biletlerinde büyük bir talep patlaması yaşadıklarını belirtti.


Antalya – Nevşehir uçak biletinizi erkenden satın alarak indirimli fiyatlardan yararlanabileceğinizi unutmayın.

Haberler