Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

THY Yurtdışı Bileti

Yurtdışında sahip olduğu uçuş noktaları ile “Avrupa’da En Çok Noktaya Uçan Havayolu” olarak seçilen Türk Hava Yolları (THY), yurtdışı uçak bileti fiyatlarında yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. 


THY’nin Balkanlar hattında sahip olduğu uçuş noktaları için başlatılan uçak bileti kampanyası ile erken rezervasyon işlemi yaptıracak tüm yolcular, indirimli fiyatlar eşliğinde THY konforuyla uçacak. İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı Ljubljana, Belgrad, Tiran, Zagreb, Podgorica, Köstence, Sofya ve Bükreş kentlerine gidiş – dönüş tüm havayolu ulaşım vergileri dahil olmak üzere 99 Euro’dan başlayan uçak bileti fiyatları sunan bu kampanyadan 27 Eylül 2013 tarihine kadar uçak bileti satın alanlar yararlanabilecek. 1 Kasım 2013 - 13 Şubat 2014 tarihleri arasındaki seyahat dönemini kapsayan THY yurtdışı bilet indirimi ile sınırlı sayıda koltuk için uygulanan bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.


Türk Hava Yolları’nın yurtdışı uçak bileti seçeneklerini 444 1 883 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alabilirsiniz. Pratik Uçak Bileti online portalı üzerinden kampanyalı bilet duyurularını takip ederek taksitli uçak bileti satın alma işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Haberler