Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Uçak Bileti Öğrenci İndirimi

Uçak biletinde öğrenci indirimi ve 65 yaş üzeri yolcu indirimi için online çözümler sunan PratikUcakBileti.com portalı, 13 ile 24 yaş arasındaki öğrenci yolcuların %25 uçak bileti indiriminden yararlanmasına imkan tanıyor.


Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolu Jet Havayolları gibi isimlerin uyguladığı öğrenci indirimi, uçak bileti satın alacak yolcuları önemli oranda bir indirim sunmuş oluyor. %25 indirimli olarak uçuş seferlerine dahil olan öğrenci yolcular, gezi organizasyonlarını daha makul bir şekilde planlama şansı elde ediyor. THY, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Atlas Jet, Bora Jet gibi havayolu firmaları, uçak bileti satın alma işlemlerinde PratikUcakBileti.com portalı üzerinden yolcularına ulaşmayı tercih eden isimlerden bazıları... 65 yaş indirimi ve öğrenci indirimi sunan THY ve AnadoluJet Havayolları, promosyon ve kampanyalı uçak bileti seçenekleri haricindeki biletlerde bu şartları sağlayan yolcularına %25 indirim uygulayarak havayolu ulaşımındaki sirkülasyonu artırmaktadır. Pratik Uçak Bileti portalı ise online bilet işlemlerinde bu seçenekleri tercih eden yolcularına pratik bir satın alma işlemi sunmaktadır.


444 1 883 numaralı çağrı merkezi üzerinden uçak biletinde öğrenci indirimi ve diğer seçenekler için tüm kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Haberler