Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Ordu – Giresun Havaalanı

Ordu – Giresun HavaalanıKaradeniz Bölgesi’nin en önemli iki şehri olan Ordu ve Giresun, ulaşım alternatifleri açısından bakıldığında havalimanına ihtiyaç duyan önemli kentlerimizden biri olarak uçuş seferleri için geri sayıma başladı.


Orta Karadeniz Bölgesi için önemli bir ulaşım seçeneği oluşturacak olan Ordu – Giresun Havalimanı, iki kentin de rahatlıkla kullanabileceği bir şekilde inşa ediliyor. Çalışmaları halen devam eden Ordu – Giresun Havaalanı, Aralık (2013) ayında pist inşasını tamamlayacak gibi görünüyor. Ordu’nun Gülyalı ilçesinde yer alan havaalanı, Türkiye’de deniz üzerinde inşa edilecek ilk hava sahası olacak. Uluslararası standartlarda hizmet verecek olan Ordu Havaalanı, Giresun dışında çevre illere de uçak bileti hizmeti sunacak.


Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Ordu – Giresun Havaalanı’nın Ocak 2014 itibari ile uçakların iniş ve kalkışı için hazır olacağını ve bu bağlamda çalışmaların hızla devam ettiğini açıkladı. Yurtiçi ve yurtdışı birçok uçuşa ev sahipliği yapmaya hazırlanan Ordu – Giresun Havalimanı, şehirlerarası ve uluslararası ticaretin gelişmesine de katkı sağlayacak.


Havayolu haberleri, uçak bileti kampanyaları ve daha fazlasına pratik bir şekilde ulaşmak için bizi takip etmeye devam edin. Çağrı merkezi aracılığı ile uçak bileti satın almak için 444 1 883 numarasını tuşlayabilirsiniz.

 

Haberler