444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

Pegasus Yurtdışı İndirimiPegasus Yurtdışı İndirimi
07.04.2014

Pegasus yurtdışı indirimini duymayan kalmasın! 49,99 €'dan başlayan yurtdışı uçak bileti fiyatları için tıklayınız. 

Pegasus Kış İndirimiPegasus Kış İndirimi
13.03.2014

Pegasus kış indirimi ile Pratik Uçak Bileti'nden satın alacağınız uçak biletleri 19,99 TL'den başlıyor. Ayrıntılar için tıklayınız. 

Pegasus Bodrum Uçak BiletiPegasus Bodrum Uçak Bileti
20.02.2014

Pegasus Bodrum uçak bileti fiyatları 43,99 TL'den başlıyor. Pegasus Bodrum bileti satın almak için tıklayınız. 

Pegasus Kuveyt Uçak BiletiPegasus Kuveyt Uçak Bileti
15.02.2014

Pegasus Kuveyt uçak bileti fiyatları ve İstanbul - Kuveyt uçak bileti satın alma işlemleri için tıklayınız. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Pegasus’tan Kampanyalı Uçak Bileti Fiyatları

“Uçsak uçsak, nereye uçsak?” diye düşünüyorsanız sizlere Pegasus’la kış mevsiminde de indirimli uçak bilet fiyatlarıyla uçmayı öneriyoruz. 


Yapmanı gereken tek şey, kış tatil planınızı erkenden yaparak uçak biletinizi 24 Mart 2013 tarihine kadar satın almak... 19,99 TL’den başlayan uçak bileti fiyatları, Pegasus tarafından duyurulduğundan bu yana fazlasıyla talep alıyor. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan bu muhteşem kampanyayı kaçırmamak için acele edin.


Adana, İzmir, Ankara, Bodrum, Dalaman, İstanbul, Kayseri, Antalya, Gazipaşa, Kütahya ve Nevşehir... Siz sadece gitmek istediğiniz şehre ve tarihine karar verin. İndiriminiz Pegasus Havayolları’ndan gelsin.


19,99 TL’den başlayan uçak bileti fiyatlarını ile kış tatilini ucuza getirmenin en pratik yolunu kaçırmamak için son satın alma tarihi 24 Mart 2013 olarak belirlendi.


Uçak bileti fiyatlarından ve kampanyalarından anında haberdar olmak için PratikUcakBileti.com adresini takip etmeniz yeterli... Facebook, Twitter, Google Plus sayfalarımızda tüm uçak bileti kampanyalarımızı bulabilirsiniz.

Pegasus ucuz uçak biletlerini, Türkiye’nin en pratik online  uçak bileti sistemi olan pratikucakbileti.com üzerinden tek ekranda karşılaştırmalı olarak görebilir, 12 ay taksit avantajı ile satın alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları 2005 yılında yenileme çalışmaları ile birlikte Türkiye’nin ilk low cost (ucuz) havayolu firması olmuştur. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı üs olarak seçen Pegasus, İstanbul uçak biletlerine artan talebi bu şekilde değerlendirmiştir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndaki talebi karşılamak için bünyesinde İzAir’i bulunduran Pegasus Havayolları, bu sayede İzmir uçak biletlerini, uygun fiyata sunmaktadır. 


Yıl içerisinde birçok kampanya ile ucuz uçak bileti pazarında ilk sırada yer alan Pegasus, uçak filosunu genişletme kararı alarak yeni uçuş noktaları belirlemeye hazırlanmaktadır.  

Zamanında kalkış oranını, yolcularına gururla sunan Pegasus, rötarsız uçuşlar için çalışmalar yürütmektedir. 

Pegasus biletlerinin kampanyaları ve indirimlerine ulaşmak için pratikucakbileti.com online sistemini ziyaret edebilirsiniz.