0850 724 01 01
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

Pegasus ile İskandinavya’nın incisi “Oslo”Pegasus ile İskandinavya’nın incisi “Oslo”
18.03.2015

Pegasus Havayolları ile yeni bir uçuş noktası “Oslo”

Pegasus ile Pegasus ile "Londra Gatwick"
18.03.2015

Pegasus Havayolları ile yeni bir uçuş noktası “Londra Gatwick”

Pegasus ile Antalya – Almati 196 Dolar’dan baslayan fiyatlarla..Pegasus ile Antalya – Almati 196 Dolar’dan bas...
31.01.2015

Pegasus yeni bir rotaya daha uçmanın keyfini yaşatıyor..

Pegasus 2014 Verileri ile Kendini AştıPegasus 2014 Verileri ile Kendini Aştı
31.01.2015

Pegasus Havayolları 2014 verilerini açıkladı.

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Pegasus’tan Kampanyalı Uçak Bileti Fiyatları

“Uçsak uçsak, nereye uçsak?” diye düşünüyorsanız sizlere Pegasus’la kış mevsiminde de indirimli uçak bilet fiyatlarıyla uçmayı öneriyoruz. 


Yapmanı gereken tek şey, kış tatil planınızı erkenden yaparak uçak biletinizi 24 Mart 2013 tarihine kadar satın almak... 19,99 TL’den başlayan uçak bileti fiyatları, Pegasus tarafından duyurulduğundan bu yana fazlasıyla talep alıyor. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan bu muhteşem kampanyayı kaçırmamak için acele edin.


Adana, İzmir, Ankara, Bodrum, Dalaman, İstanbul, Kayseri, Antalya, Gazipaşa, Kütahya ve Nevşehir... Siz sadece gitmek istediğiniz şehre ve tarihine karar verin. İndiriminiz Pegasus Havayolları’ndan gelsin.


19,99 TL’den başlayan uçak bileti fiyatlarını ile kış tatilini ucuza getirmenin en pratik yolunu kaçırmamak için son satın alma tarihi 24 Mart 2013 olarak belirlendi.


Uçak bileti fiyatlarından ve kampanyalarından anında haberdar olmak için PratikUcakBileti.com adresini takip etmeniz yeterli... Facebook, Twitter, Google Plus sayfalarımızda tüm uçak bileti kampanyalarımızı bulabilirsiniz.

Pegasus ucuz uçak biletlerini, Türkiye’nin en pratik online  uçak bileti sistemi olan pratikucakbileti.com üzerinden tek ekranda karşılaştırmalı olarak görebilir, 9 ay taksit avantajı ile satın alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları 2005 yılında yenileme çalışmaları ile birlikte Türkiye’nin ilk low cost (ucuz) havayolu firması olmuştur. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı üs olarak seçen Pegasus, İstanbul uçak biletlerine artan talebi bu şekilde değerlendirmiştir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndaki talebi karşılamak için bünyesinde İzAir’i bulunduran Pegasus Havayolları, bu sayede İzmir uçak biletlerini, uygun fiyata sunmaktadır. 


Yıl içerisinde birçok kampanya ile ucuz uçak bileti pazarında ilk sırada yer alan Pegasus, uçak filosunu genişletme kararı alarak yeni uçuş noktaları belirlemeye hazırlanmaktadır.  

Zamanında kalkış oranını, yolcularına gururla sunan Pegasus, rötarsız uçuşlar için çalışmalar yürütmektedir. 

Pegasus biletlerinin kampanyaları ve indirimlerine ulaşmak için pratikucakbileti.com online sistemini ziyaret edebilirsiniz.