0850 724 01 01
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

Pegasus ile İskandinavya’nın incisi “Oslo”Pegasus ile İskandinavya’nın incisi “Oslo”
18.03.2015

Pegasus Havayolları ile yeni bir uçuş noktası “Oslo”

Pegasus ile Pegasus ile "Londra Gatwick"
18.03.2015

Pegasus Havayolları ile yeni bir uçuş noktası “Londra Gatwick”

Pegasus ile Antalya – Almati 196 Dolar’dan baslayan fiyatlarla..Pegasus ile Antalya – Almati 196 Dolar’dan bas...
31.01.2015

Pegasus yeni bir rotaya daha uçmanın keyfini yaşatıyor..

Pegasus 2014 Verileri ile Kendini AştıPegasus 2014 Verileri ile Kendini Aştı
31.01.2015

Pegasus Havayolları 2014 verilerini açıkladı.

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Pegasus Ucuz Yurtdışı Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti” sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Pegasus Havayolları, “Yurtdışı Uçak Bileti” alternatifleri için indirimli uçak bileti fiyatları ile yolcularının karşısına çıkıyor.


Kış sezonu kapsamında gerçekleşecek uçuşlarda geçerli olacak olan 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlar, 28 Temmuz 2013 tarihine dek satın alma işlemini Pegasus uçak bileti ile yapacak yolcuları kapsayacak. Şanslı olan Pegasus yolcuları, sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan bu fiyatlar eşliğinde 1 Kasım 2013- 29 Mart 2014 tarihleri arasında birçok yurtdışı noktasına ucuz bir şekilde uçacak. Ankara, İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı) ve İzmir çıkışlı olarak karşılıklı bir şekilde gerçekleştirilecek dış hat uçuşlarındaki başlıca kentler, Viyana, Düsseldorf, Marsilya, Batum, Saraybosna, Kopenhag, Tiflis, Bologna, Stuttgart, Belgrad, Basel ve Köln olarak açıklandı. Bu kentler haricinde Pegasus kış sezonu indirimi kapsamında daha pek çok kampanyalı uçak bileti noktaları, yurtdışı yolcularını bekliyor.


PratikUcakBileti.com portalının 444 1 883 numaralı çağrı merkezi, Pegasus uçak bileti satın alma işlemlerinin pratik bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

Pegasus ucuz uçak biletlerini, Türkiye’nin en pratik online  uçak bileti sistemi olan pratikucakbileti.com üzerinden tek ekranda karşılaştırmalı olarak görebilir, 9 ay taksit avantajı ile satın alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları 2005 yılında yenileme çalışmaları ile birlikte Türkiye’nin ilk low cost (ucuz) havayolu firması olmuştur. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı üs olarak seçen Pegasus, İstanbul uçak biletlerine artan talebi bu şekilde değerlendirmiştir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndaki talebi karşılamak için bünyesinde İzAir’i bulunduran Pegasus Havayolları, bu sayede İzmir uçak biletlerini, uygun fiyata sunmaktadır. 


Yıl içerisinde birçok kampanya ile ucuz uçak bileti pazarında ilk sırada yer alan Pegasus, uçak filosunu genişletme kararı alarak yeni uçuş noktaları belirlemeye hazırlanmaktadır.  

Zamanında kalkış oranını, yolcularına gururla sunan Pegasus, rötarsız uçuşlar için çalışmalar yürütmektedir. 

Pegasus biletlerinin kampanyaları ve indirimlerine ulaşmak için pratikucakbileti.com online sistemini ziyaret edebilirsiniz.