0850 724 01 01
Pratik Uçak Bileti

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

Antalya ve Alanya’dan Avrupa 59,99-€Antalya ve Alanya’dan Avrupa 59,99-€
12.03.2015

SunExpress ile Antalya ve Alanya’dan Avrupa 59,99-€

Yaz Dönemine Özel Yeni SunExpress RotalarıYaz Dönemine Özel Yeni SunExpress Rotaları
23.02.2015

Yaz Dönemine Özel Yeni SunExpress Rotaları için tıklayınız..

SunExpress Bahar KampanyasıSunExpress Bahar Kampanyası
02.02.2015

SunExpress ile bu bahar 33,99-TL’den başlayan fiyatlarla uçuşa geçiyoruz.

SunExpress ile Erken Rezervasyon FırsatlarıSunExpress ile Erken Rezervasyon Fırsatları
28.01.2015

Yaz Sezonu erken rezervasyon fırsatları 38,99-TL’den başlayan fiyatlarla..

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

Haberler

Sun Express Promosyon Uçak Bileti

Sun Express promosyon uçak bileti satışları devam ediyor. 


İzmir, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Antalya çıkışlı uçuşlarında promosyon uçak bileti kampanyalarına ara vermeden devam eden Sun Express Havayolları, en güncel indirimlerini geçtiğimiz günlerde açıkladı.


İzmir çıkışlı Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon, Van uçak biletlerini; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı Diyarbakır, Erzurum, Kars, Mardin, Van uçak biletlerini; Antalya çıkışlı Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Samsun, Trabzon, Van uçak biletlerini 77,99 TL’den satışa sunan Sun Express, Anadolu şehirlerine köprü oluşturuyor.

 

Uçuş ağını ve hizmet kalitesini her geçen gün geliştiren havayolu firması, önümüzdeki günlerde yeni uçuş noktaları açıklayacaklarının sinyallerini verdi.


Uçak bileti kampanyaları ve havayolu haberlerine dair her şeyi bulabileceğiniz pratiikucakbileti.com ile tüm biletlerinizi 2 ay ile 12 ay arasında değişen taksitli ödeme seçeneklerinde yararlanarak satın alabilirsiniz.


Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerine dair merak ettiklerinizi öğrenmek için 444 1 883 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

SunExpress, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı merkezli yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri sunan gelişmiş bir havayolu firmasıdır. Pratikucakbileti.com online uçak bileti sitemiz üzerinden ekonomik ve en ucuz uçak bileti fiyatlarını görebilir, Sun Express biletlerinizi 9 taksit avantajı satın alabilirsiniz.

Sun Express en ucuz uçak biletlerini sunabilmek ve yolcu artışını karşılamak için Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığı ile kurulmuştur. Türk ve Alman ortaklığı ile piyasada güçlü bir havayolu olmayı hedefleyen Sun Express, yaptığı kampanyalar ve sunduğu ekonomik uçak biletleri ile hem yurtiçi hem yurtdışı uçak biletlerinde taleplerin artmasını sağlamıştır.

Pratikucakbileti.com online uçak bileti sitemiz sayesinde sizin için en uygun Sun Express uçak biletlerini rahatlıkla satın alabilrsiniz.

Sun Express, Türkiye’nin doğusundan batısına kadar bir çok yerden yurtdışı uçak bileti sunarak, İstanbul dışında, İzmir gibi büyük şehirleri de uçuş merkezi yapmayı hedeflemektedir.

Haftada 1000’den fazla yurtdışı ve yurtiçi uçuş gerçekleştiren Sun Express, Avrupa’nın önemli merkezlerinden, Türkiye, Almanya ve Mısır arasında bir köprü oluşturmaktadır. 

 

Uçuş tarihinizi belirledikten sonra, sistemimiz üzerinden giriş yapmış olduğunuz bilgiler doğrultusuna Sun Express Havayolları'nın uygun fiyatlı biletlerine ulaşabilirsiniz.