444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

THY Alanya Gazipaşa KampanyasıTHY Alanya Gazipaşa Kampanyası
21.08.2014

"Alanya Gazipaşa Havalimanında" açılışa özel “99 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak için tıklayınız..

Bodrum ve Dalaman 69 TL'den
12.08.2014

Türk Hava Yolları Bodrum ve Dalaman uçak bileti 69 TL'den başlayan fiyatları için tıklayınız.

THY 44 TLTHY 44 TL
06.05.2014

THY 44 TL kampanyası ile her şey dahil yurtiçi uçak bileti fiyatlarından yararlanabilirsiniz.  

THY İzmir Uçak BiletiTHY İzmir Uçak Bileti
14.04.2014

THY İzmir uçak bileti ile Münih ve Hamburg şehirlerine direkt olarak uçabilirsiniz. İzmir - Münih/Hamburg uçak bileti fiyatları için tıklayınız. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

THY Haberler

Pratik Uçak Bileti sistemi sayesinde, Türk Hava Yolları'nın ucuz uçak biletlerini, karşılaştırmalı olarak tek ekranda görebilecek ve Türkiye’nin en pratik online uçak bileti sistemi ile en ucuz THY biletlerini rahatalıkla satın alabileceksiniz.

Ülkemizin ulusal ve uluslararası havayolufirması olan THY, dünyada 200’den fazla noktaya uçuş yaparak, Avrupa’da da en iyi havayolu firması olarak nitelendirilmektedir. 

THY, Boeing ve Airbus uçakları ile Türkiye’de en büyük uçak filosuna sahip olan havayolu firmasıdır.

Star Alliance üyesi olan Türk Hava Yolları’nın merkezi, İstanbul Atatürk Havalimanı’dır. Ankara Esenboğa Havalimanı da THY'nin birçok uçuşuna ev sahipliği yapan ikinci merkezidir.

Pratikucakbileti.com sayesinde İstanbul uçak bileti, Ankara uçak bileti ve THY’nin diğer ucuz uçak biletlerini, 12 taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. En ucuz uçak biletleri, havayolu kampanyaları ve indirimli uçak biletlerini pratik bir şekilde tek seferde satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olarak hizmetlerine, promosyonlarına ve indirimlerine ara vermeden devam etmektedir. Bununla beraber business sınıfı uçak biletlerinizle, dünyada 200’den fazla noktaya online uçak bileti sistemimiz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.