444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

Türk Hava Yolları ile Kıbrıs Lefkoşa 95 TL’den Başlayan FiyatlarlaTürk Hava Yolları ile Kıbrıs Lefkoşa 95 TL’...
10.11.2014

THY, Lefkoşa’ya her şey dahil tek yön 95-TL’den başlayan fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

Yeni Yılda THY ile Güney Avrupa 109 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla..Yeni Yılda THY ile Güney Avrupa 109 Euro’dan B...
07.11.2014

Yeni Yıl’ı Güney Avrupa’da geçirmek için fırsatlar dünyası burada! Tıklayınız..

THY ile Ailece %15 İndirimli Uçma FırsatıTHY ile Ailece %15 İndirimli Uçma Fırsatı
28.10.2014

THY ile ailece %15 İndirimli Uçma Fırsatı Başladı

Türk Hava Yolları ile İzmir-Ankara-Antalya 55-TLTürk Hava Yolları ile İzmir-Ankara-Antalya 55-T...
22.10.2014

Türk Hava Yolları promosyon bilet fırsatları devam ediyor..

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

THY Haberler

THY Yurtdışı Ucuz Uçak Bileti

 

Türk Hava Yolları, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti kampanyalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Uçuş yelpazesini ve frekanslarını her geçen gün artıran THY, yurtdışı uçak biletlerinde ucuzluk dönemini başlatıyor.


THY yurtdışı ucuz uçak bileti kampanyalarına geçtiğimiz günlerde tekrar başladı. Prag, Viyana, Budapeşte gidiş-dönüş biletleri 149 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


20 Ocak 2013 tarihine kadar satın alacağınız yurtdışı biletleriyle Viyana, Prag ve Budapeşte’ye ucuza uçmanın keyfini çıkarın. 31 Mart 2013 tarihine kadar Viyana, Prag ve Budapeşte’ye kampanyalı uçmak için son biletleme tarihi 20 Ocak...


THY yurtdışı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için pratikucakbileti.com adresini takip edebilirsiniz. Taksitli uçak biletleri hakkında detaylı bilgi almak ve ucuz uçak bileti satın almak için 444 1 883 numaralı Pratik Uçak Bileti çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


THY biletlerinizi web sitemizden online olarak ya da çağrı merkezimizi arayarak 2 aydan 12 aya kadar taksitli ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Pratik Uçak Bileti sistemi sayesinde, Türk Hava Yolları'nın ucuz uçak biletlerini, karşılaştırmalı olarak tek ekranda görebilecek ve Türkiye’nin en pratik online uçak bileti sistemi ile en ucuz THY biletlerini rahatalıkla satın alabileceksiniz.

Ülkemizin ulusal ve uluslararası havayolufirması olan THY, dünyada 200’den fazla noktaya uçuş yaparak, Avrupa’da da en iyi havayolu firması olarak nitelendirilmektedir. 

THY, Boeing ve Airbus uçakları ile Türkiye’de en büyük uçak filosuna sahip olan havayolu firmasıdır.

Star Alliance üyesi olan Türk Hava Yolları’nın merkezi, İstanbul Atatürk Havalimanı’dır. Ankara Esenboğa Havalimanı da THY'nin birçok uçuşuna ev sahipliği yapan ikinci merkezidir.

Pratikucakbileti.com sayesinde İstanbul uçak bileti, Ankara uçak bileti ve THY’nin diğer ucuz uçak biletlerini, 9 taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. En ucuz uçak biletleri, havayolu kampanyaları ve indirimli uçak biletlerini pratik bir şekilde tek seferde satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olarak hizmetlerine, promosyonlarına ve indirimlerine ara vermeden devam etmektedir. Bununla beraber business sınıfı uçak biletlerinizle, dünyada 200’den fazla noktaya online uçak bileti sistemimiz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.