444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

THY ile Ukrayna- Balkanlar ve Kafkaslar 99 EuroTHY ile Ukrayna- Balkanlar ve Kafkaslar 99 Euro
14.10.2014

THY ile Ukrayna- Balkanlar ve Kafkaslar 99 Euro ayrıntılar için tıklayınız..

THY Ekim'de 99-TL KampanyasıTHY Ekim'de 99-TL Kampanyası
09.10.2014

Türk Hava Yolları Adana, Antalya, Samsun ve Trabzon “Ekim’e özel 99 –TL’den başlayan fiyatlarla”

THY Herşey Dahil 55 TL Uçak BiletiTHY Herşey Dahil 55 TL Uçak Bileti
23.09.2014

Kış Hazırlıkları başlasın, herşey dahil 55-TL’den başlayan fiyatlarla uçmak için tıklayınız.

Türk Hava Yolları ile “Kherson’a “da UçuyoruzTürk Hava Yolları ile “Kherson’a “da Uçuy...
22.09.2014

Türk Hava Yolları ile “Kherson" uçak bileti için tıklayınız

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

THY Haberler

THY Bingöl Uçak Bileti

Türk Hava Yolları, yurtiçinde açılan yeni hava sahalarına düzenlediği uçuşlarla uçak bileti hizmetini ve uçuş konforunu farklı şehirlere taşımaya devam ediyor. 


Geçtiğimiz günlerde tekrar hizmete açılan Kastamonu Havalimanı’na İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı ve varışlı olarak düzenlediği uçuş seferleri ile Kastamonuluları bağlantılı uçuşlar eşliğinde birçok ülkeye bağlayan Türk Hava Yolları, şimdi de Bingöl’e uçacağını duyurdu. Havayolu ulaşım sektöründe rekabet ortamında en önemli faktörlerden biri olan THY, 12 Temmuz 2013 tarihi itibari ile Bingöl uçuşlarına başlıyor.


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından başlatılan Bingöl Havalimanı’nın yenilenme çalışmaları sona yaklaştı. 12 Temmuz 2013 tarihinde ilk seferler Türk Hava Yolları tarafından İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı olarak başlatılacak. Haftanın yedi günü gerçekleştirilmesi planlanan Bingöl uçuşları, şu an için 94 TL’den başlayan promosyon uçak bileti fiyatları ile alıcılarını bekliyor.


THY İstanbul – Bingöl uçak bileti satın alma işlemleri için Pratik Uçak Bileti online sistemini kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi işlemleri için ise 444 1 883 numarası hizmetinizdedir.

Pratik Uçak Bileti sistemi sayesinde, Türk Hava Yolları'nın ucuz uçak biletlerini, karşılaştırmalı olarak tek ekranda görebilecek ve Türkiye’nin en pratik online uçak bileti sistemi ile en ucuz THY biletlerini rahatalıkla satın alabileceksiniz.

Ülkemizin ulusal ve uluslararası havayolufirması olan THY, dünyada 200’den fazla noktaya uçuş yaparak, Avrupa’da da en iyi havayolu firması olarak nitelendirilmektedir. 

THY, Boeing ve Airbus uçakları ile Türkiye’de en büyük uçak filosuna sahip olan havayolu firmasıdır.

Star Alliance üyesi olan Türk Hava Yolları’nın merkezi, İstanbul Atatürk Havalimanı’dır. Ankara Esenboğa Havalimanı da THY'nin birçok uçuşuna ev sahipliği yapan ikinci merkezidir.

Pratikucakbileti.com sayesinde İstanbul uçak bileti, Ankara uçak bileti ve THY’nin diğer ucuz uçak biletlerini, 9 taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. En ucuz uçak biletleri, havayolu kampanyaları ve indirimli uçak biletlerini pratik bir şekilde tek seferde satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olarak hizmetlerine, promosyonlarına ve indirimlerine ara vermeden devam etmektedir. Bununla beraber business sınıfı uçak biletlerinizle, dünyada 200’den fazla noktaya online uçak bileti sistemimiz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.