444 1 883
Çağrı Merkezi

Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Bilgilendirme

THY Alanya Gazipaşa KampanyasıTHY Alanya Gazipaşa Kampanyası
21.08.2014

"Alanya Gazipaşa Havalimanında" açılışa özel “99 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak için tıklayınız..

THY 44 TLTHY 44 TL
06.05.2014

THY 44 TL kampanyası ile her şey dahil yurtiçi uçak bileti fiyatlarından yararlanabilirsiniz.  

THY İzmir Uçak BiletiTHY İzmir Uçak Bileti
14.04.2014

THY İzmir uçak bileti ile Münih ve Hamburg şehirlerine direkt olarak uçabilirsiniz. İzmir - Münih/Hamburg uçak bileti fiyatları için tıklayınız. 

THY Erzincan Uçak BiletiTHY Erzincan Uçak Bileti
03.03.2014

THY Erzincan uçak bileti fiyatları erken satın alma işlemleri ile her şey dahil 94 TL'den başlıyor. Ayrıntılar için tıklayınız. 

E-Bülten

Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum

THY Haberler

THY Bingöl Uçak Bileti

Türk Hava Yolları, yurtiçinde açılan yeni hava sahalarına düzenlediği uçuşlarla uçak bileti hizmetini ve uçuş konforunu farklı şehirlere taşımaya devam ediyor. 


Geçtiğimiz günlerde tekrar hizmete açılan Kastamonu Havalimanı’na İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı ve varışlı olarak düzenlediği uçuş seferleri ile Kastamonuluları bağlantılı uçuşlar eşliğinde birçok ülkeye bağlayan Türk Hava Yolları, şimdi de Bingöl’e uçacağını duyurdu. Havayolu ulaşım sektöründe rekabet ortamında en önemli faktörlerden biri olan THY, 12 Temmuz 2013 tarihi itibari ile Bingöl uçuşlarına başlıyor.


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından başlatılan Bingöl Havalimanı’nın yenilenme çalışmaları sona yaklaştı. 12 Temmuz 2013 tarihinde ilk seferler Türk Hava Yolları tarafından İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı olarak başlatılacak. Haftanın yedi günü gerçekleştirilmesi planlanan Bingöl uçuşları, şu an için 94 TL’den başlayan promosyon uçak bileti fiyatları ile alıcılarını bekliyor.


THY İstanbul – Bingöl uçak bileti satın alma işlemleri için Pratik Uçak Bileti online sistemini kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi işlemleri için ise 444 1 883 numarası hizmetinizdedir.

Pratik Uçak Bileti sistemi sayesinde, Türk Hava Yolları'nın ucuz uçak biletlerini, karşılaştırmalı olarak tek ekranda görebilecek ve Türkiye’nin en pratik online uçak bileti sistemi ile en ucuz THY biletlerini rahatalıkla satın alabileceksiniz.

Ülkemizin ulusal ve uluslararası havayolufirması olan THY, dünyada 200’den fazla noktaya uçuş yaparak, Avrupa’da da en iyi havayolu firması olarak nitelendirilmektedir. 

THY, Boeing ve Airbus uçakları ile Türkiye’de en büyük uçak filosuna sahip olan havayolu firmasıdır.

Star Alliance üyesi olan Türk Hava Yolları’nın merkezi, İstanbul Atatürk Havalimanı’dır. Ankara Esenboğa Havalimanı da THY'nin birçok uçuşuna ev sahipliği yapan ikinci merkezidir.

Pratikucakbileti.com sayesinde İstanbul uçak bileti, Ankara uçak bileti ve THY’nin diğer ucuz uçak biletlerini, 12 taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. En ucuz uçak biletleri, havayolu kampanyaları ve indirimli uçak biletlerini pratik bir şekilde tek seferde satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olarak hizmetlerine, promosyonlarına ve indirimlerine ara vermeden devam etmektedir. Bununla beraber business sınıfı uçak biletlerinizle, dünyada 200’den fazla noktaya online uçak bileti sistemimiz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.