Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Uçak Bileti

Belirlediğiniz tarihte, gitmek istediğiniz yere ulaşmanın en pratik yolu, havayolu ulaşımı olarak kabul edilmektedir.  

 

Online uçak bileti döneminin başlaması, havayolu kampanyalarının ve uçak tercih eden yolcuların artmasına neden olmuştur. 

 

Yıllardan beri uçak biletleri basılı belge olarak düzenlenmekteydi. Son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmeler neticesinde basılı uçak biletleri, yerini online uçak biletlerine bırakarak havayolu aracılığı ile seyahat etmeyi kolaylaştırmıştır. 


Online e bilet sistemleri üzerinden satın alınan online uçak biletleri ile seyahat etmek hem keyifli hem de pratik hale gelmiştir. Online uçak bileti sistemi ile havayolu firmalarının anlık indirimleri, kampanyaları ve promosyon uçak biletlerine istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. 

 

Pratik Uçak Bileti online sistemi üzerinden THY, Anadolu Jet, Sun Express, Atlas Jet gibi havayolu firmalarının indirimli biletlerini 2 ay ile 9 ay arasında değişen taksitli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

 

Global Sign SSL sertifikası ile desteklenen Pratik Uçak Bileti online sistemi üzerinden 3D Secure ekranı ile kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 

Haberler